Jdi na novinky
 • Aktualizované ceníky 1/2023 k produktům SCHÜTZ ke stažení

  ZLEVŇOVALI JSME a v sekci download nyní najdete nové ceníky k systémům podlahového vytápění SCHÜTZ platné od 1. srpna.

 • Nebojme se lehkých topných olejů

  Seznamte systémem v novém velkém odborném článku.

  …přejít na článek

 • Budoucnost topení extralehkým topným olejem (ELTO)

  …přejít na článek

 • Aktualizované ceníky 2/2022 k produktům nádrže na topný olej SCHÜTZ a eur-O-press

  V sekci download nyní najdete nové ceníky k nádržím na topný olej SCHÜTZ a k instalačnímu systému eur-O-press platné od 1. dubna.

 • KALKULÁTOR CENY PODLAHOVÉHO TOPENÍ !!!

  Vyzkoušejte ho... V sekci podlahové vytápění si nyní můžete pohodlně přes náš kalkulátor sami spočítat, kolik Vás podlahové topení přibližně bude stát.

 • Odkaz na článek o AIRCONOMY

  Na TZB-info byl publikován tento článek o multifunkčním systému AIRCONOMY...

 • Facebook, Twitter a Youtube (najdete v zápatí stránky)

  Buďte informováni o zajímavých NOVINKÁCH a přihlašte se k odběru na FacebookuTwitteru nebo Youtube.

Produktová řada Euroheat s.r.o.

 • Moderní podlahové vytápění

  od firmy SCHÜTZ

  Trend vytápění soukromých a veřejných budov se jednoznačně vyvíjí k moderním velkoplošným vytápěním. To má mnoho dobrých důvodů. Důležitými kritérii rozhodování nejsou pouze komfort bydlení a zdraví, ale pro podlahové vytápění hovoří také hospodárnost a výhled do budoucna.

  Další informace
 • AIRCONOMY®

  vytápění, větrání a chlazení v jednom systému

  AIRCONOMY® od firmy SCHÜTZ je ideální řešení pro všechny, kteří kladou důraz na pohodu mezi vlastními čtyřmi stěnami nebo v kanceláři. Vytápění, větraní, chlazení se systémem AIRCONOMY® nabídne zákazníkům "multifunkční" systém, který umožní zhluboka se nadechnout v každém ročním období.

  Další informace
 • Sprchové žlaby I-Drain

  inovace bezbariérových sprchových koutů

  I-Drain, to jsou důmyslně navržené sprchové žlaby, které se perfektně hodí do Vašeho bezbariérového sprchového koutu a nabízí Vám mnoho příjemných výhod. Sprchový žlab z kvalitní nerezavějící oceli nejen skvěle vypadá, ale díky patentovanému vyjímatelnému a jednoduše demontovatelnému sifonu je i jeho údržba překvapivě snadná a pohodlná! Docílíte díky němu elegantního vzhledu koupelny a na výběr máte k dispozici rošty v mnoha designových variantách a různých délkách.

  Další informace
 • Instalační systém Eur-O-Press

  pro vytápěcí tělesa i pitnou vodu

  Instalační systém Eur-O-Press složený z vícevrstvých trubek a robustních mosazných lisovacích tvarovek Vám poskytne naprostou jistotu při realizaci rozvodů topení a sanity v každém objektu. Napojení radiátorů, vodovodních armatur nebo podlahového vytápění se systémem Eur-O-Press je opravdová radost. Instalační systém Eur-O-Press je kompletní systémové řešení, vyvinuté a přizpůsobené všem požadavkům pro dnešek i zítřek.

  Další informace
 • Nádrže na topné oleje

  olejové vytápění pro rodinné i komerční stavby

  Mnohdy neprávem v České republice opomíjené olejové vytápění se řadí v Evropě mezi nejrozšířenější topné systémy. Systémy olejového vytápění se prosadily v oblasti vytápění soukromých i veřejných objektů především na západ od našich hranic. V Německu, Rakousku, Švýcarsku, severní Itálii a na Pyrenejském poloostrově zcela dominují. To je dáno jednak infrastrukturou a hlavně cenou paliva, od které se odvíjejí provozní náklady. A ty jsou oproti zemnímu plynu a elektrice příznivější. Krom toho odpadají měsíční poplatky.

  Další informace
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Info